Apie Fiziokliniką

Fizioklinika - tai kompetentinga ir draugiška specialistų komanda, deganti noru padėti kiekvienam besikreipiančiam pacientui išspręsti savo sveikatos problemas.

Fizioklinikoje naudojame tik pažangiausius, mokslu pagrįstus sveikatos stiprinimo ir reabilitacijos metodus. Dažniausiai taikome skandinavišką reabilitacijos praktiką. Gydymas vyksta tik individualiai, įvertinant kiekvieno paciento nusiskundimus ir poreikius, nustatant fizines judėjimo ypatybes bei parengiant individualų gydymo ar sveikatos išsaugojimo - stiprinimo planą.

Dalis į mūsų kliniką besikreipiančių pacientų pažymi, kad jau buvo gydęsi pagal kitas reabilitacijos ar sveikatos stiprinimo programas, tačiau norimo rezultato nepasiekė. Daugeliui iš jų mums pavyksta padėti, vadovaujantis pagrindiniu mūsų klinikos veiklos principu: kiekvienas pacientas pasižymi tik jam būdingomis unikaliomis organizmo savybėmis, todėl vienam pacientui taikoma gydymo bei sveikatos stiprinimo taktika negali būti pakartojama kitam pacientui. Deja, Lietuvoje neretai taikomas šabloniškas ar kolektyvinis reabilitacinis gydymas, sveikatos stiprinimo „programos/kompleksai“ standartiniam pacientui, kurie sveikatai padaro daugiau žalos nei naudos.

Taip pat dažnai judesio sutrikimų turintys žmonės ieško pagalbos pasyvaus gydymo specialistų tarpe: patikima „magišku“ masažisto prisilietimu, „stebuklingo“ vaisto vartojimu. Tačiau, geriausiu atveju, tai tik pasekmės sušvelninimas, bet ne priežasties pašalinimas. Dirbdami su pacientais skiriame visą dėmesį priežasties, o ne pasekmės sprendimui siekdami kiekvienam besikreipiančiam suteikti išsamią informaciją, kvalifikuotas ir kokybiškas medicinos paslaugas bei matyti pacientą besišypsantį. Norėtume, kad savo sveikatos problemas sprendžiančiam žmogui nereikėtų ieškoti veiksmingos pagalbos, vaikštant iš vienos gydymo įstaigos į kitą, o mums – spręsti įsisenėjusias ar neadekvataus gydymo sąlygotas pasekmes. Ilgalaikis Jūsų gyvenimo kokybės pagerinimas yra mūsų pagrindinis siekis. Mūsų specialistai nuolat domisi savo profesijos mokslo naujovėmis, kelia kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Fizioklinikos filosofija grindžiama pasitikėjimu, šiltais ir ilgalaikiais medikų bei pacientų santykiais, pasiryžimu siekti aukščiausių gydymo rezultatų.

Jeigu Jus vargina skausmas – mes padėsime Jums Judėti be skausmo!

Fizioklinikos kolektyvas

Turite klausimų? Norite gauti Fizioklinikos naujienas, specialius pasiūlymus, patarimus el. paštu?
Vardas *:
El. paštas *:
Žinutė*:
Siųsti
| Pagrindinis | Darbuotojai | Naujienos | Paslaugos | Kontaktai |

Fizioklinika © 2006-2012. Visos teisės saugomos. e-sprendimas: it-sistemos.lt, dizainas: Rūtos Žalalytės