KODĖL MES?

Fizioklinikoje teikiamos aukščiausio lygio reabilitacijos, sporto reabilitacijos, kineziterapijos ir fizioterapijos paslaugos, kurias teikia kvalifikuoti ir patyrę specialistai.

Pagrindinis mūsų tikslas – greičiau sugrąžinti Jus į normalią kasdienę veiklą, sportą ir darbą, kad Jūs galėtumėte judėti be apribojimų ir skausmo. Mūsų dėmesys – individuali pagalba kiekvienam pacientui ir ilgalaikiai gydymo rezultatai.

Klinikos specialistai mokėsi ir stažavosi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje kaulų-raumenų-sąnarių patologijų, reabilitacijos, sporto reabilitacijos bei skausmo gydyme. Savo darbe daugiausia taikome gydymo metodus, kuriuos specialistai atlieka savo rankomis (manualines, manipuliacines technikas), terapinių pratimų metodus (įskaitant Neurac metodiką) – Jums nebus aklai paskirta serija aparatinių procedūrų, kurios daugeliu atveju vargiai gali padėti be aktyvaus specialisto darbo. Taip pat Fizioklinikoje taikome vieną iš naujausių fizioterapinių gydymo metodų, spartinančių ląstelių regeneraciją ir kūno gijimo procesus.