APIE MUS

Fizioklinika – tai viena pirmųjų klinikų, privačiai teikiančių kineziterapijos, funkcinės medicinos, sporto reabilitacijos paslaugas Lietuvoje. Didžiuojamės efektyviais gydymo metodais, kuriuos užtikrina kitokį požiūrį į kineziterapiją turintys profesionalūs kineziterapeutai.

Kompetencija, patirtis bei rezultatas – svarbiausi mūsų specialistų pranašumo rodikliai, todėl džiaugiamės galėdami padėti pacientams, turintiems judėjimo sutrikimų ir visiems, kurie nori judėti be diskomforto ir skausmo.

Fizioklinikos specialistai dažniausiai taiko skandinavišką reabilitacijos praktiką. Gydymo procesas vyksta tik individualiai. Jį sudaro du etapai:

  • konsultacija, kurios metu kineziterapeutas ne tik susipažįsta su paciento ligų istorija, skausmo priežastimis bei jų dinamika, bet ir atlieka judamojo aparato ištyrimą atsiradusio sutrikimo priežasčiai nustatyti. Šiam tikslui pasiekti naudojami įvairūs funkciniai (neurologiniai, ortopediniai, biomechaniniai) testai, sudaryti iš specialiųjų judesių, kartotinių apkrovų, pasyvių padėčių;
  • individualus gydymo ar sveikatos stiprinimo plano sudarymas.

Pagrindinis veiklos principas, kuriuo vadovaujasi Fizioklinikos specialistai – kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas, todėl kiekvienam pacientui taikoma individuali gydymo bei sveikatos stiprinimo programa negali būti skiriama kitam pacientui. Visas mūsų klinikos gydytojų dėmesys skiriamas priežasties, o ne pasekmės sprendimui!


Jeigu Jus vargina skausmas – mes padėsime Jums judėti be skausmo!