APIE MUS

Fizioklinika – tai viena pirmųjų klinikų, privačiai pradėjusių teikti kineziterapijos, funkcinės medicinos, sporto reabilitacijos paslaugas Lietuvoje. Didžiuojamės efektyviais gydymo metodais, kuriuos taiko kitokį požiūrį į reabilitaciją bei kineziterapiją turintys profesionalūs mūsų klinikos specialistai. Fizioklinika skirta žmonėms, siekiantiems sumažinti savo fizinius negalavimus ir palaikyti optimalų kūno funkcionavimą.

Kompetencija, patirtis bei rezultatas – svarbiausi mūsų specialistų pranašumo rodikliai, todėl džiaugiamės galėdami padėti pacientams, varginamiems nugaros, raumenų ir sąnarių skausmų, turintiems judėjimo sutrikimų, netaisyklingą laikyseną ir visiems, kurie nori judėti laisvai, be diskomforto ir skausmo.

Fizioklinikos specialistai dažniausiai taiko skandinavišką reabilitacijos praktiką. Gydymo procesas vyksta tik individualiai. Jį sudaro du etapai:

  • Konsultacija, kurios metu klinikos specialistas ne tik susipažįsta su paciento ligos istorija, skausmo priežastimis bei jų dinamika, bet ir atlieka judamojo aparato ištyrimą atsiradusio sveikatos sutrikimo priežasčiai nustatyti. Šiam tikslui pasiekti naudojami įvairūs funkciniai (neurologiniai, ortopediniai, biomechaniniai) testai, sudaryti iš specialiųjų judesių, kartotinių apkrovų, pasyvių padėčių;
  • Individualus gydymas ar sveikatos stiprinimas, fizinės būklės gerinimo plano sudarymas.

Pagrindiniai veiklos principai, kuriuo vadovaujasi Fizioklinikos specialistai:

  • Kiekvieno žmogaus organizmas yra unikalus ir savitas, todėl gali būti taikoma tik individuali gydymo bei sveikatos stiprinimo programa atitinkanti paciento sveikatos būklę, kuri negali būti atkartojama kitam pacientui;
  • Visas mūsų klinikos specialistų dėmesys skiriamas priežasčių, o ne pasekmių paieškai ir šalinimui!

Jeigu Jus vargina skausmas – mes padėsime Jums judėti be skausmo!